استراتژی و رشدایده های خدماتی , گردشگری , تفریحیمقالات کسب و کار

۱۰ ایده فوق العاده و پولساز کار در منزل که زندگیتان را می سازد

خیلی‌ها دوست دارند در خانه بمانند و یک کار در منزل یا  کسب و کار خانگی را اداره کنند. شما دوست ندارید یک چک پرداخت ثابت دریافت کنید بدون این‌که از خانه‌تان خارج شوید. این ایده‌های آسان کار در منزل خیلی زود شما را به درآمد می‌رساند.

اگر رغبت ندارید هر روز با اکراه به رفتن به محل کار فکر کنید، یا یا یافتن یک کار موقتی در نزدیکی محل زندگی‌تان برایتان دشوار است، هیچ زمانی برای کار در منزل، بهتر از حالا نبوده‌ است: بر اساس گزارش گروه مشاوره‌ی ائتلاف دورکاری، بیش از ۴۰ میلیون امریکایی این کار را می‌کنند.

و همان‌طور که اقتصاد بهبود می‌یابد، شرکت‌های بیش‌تری به دنبال افزایش تعداد کارکنان‌شان هستند. شما برای بیش‌تر شغل‌های خانگی به یک رایانه و اتصال به اینترنت، برخی مهارت‌های پایه، و نگرش من می‌توانم نیاز دارید. این فهرستی است از ۱۰ حوزه‌ی اشتغال که اکنون در حال رونق گرفتن هستند.

کار در منزل ۱) معلم زبان سازمانی

 • این کار در منزل برای چه کسانی عالی است: کسانی که انگلیسی را به صورت بومی صحبت کرده، مهارت‌های رایانه‌ای پایه را دارند، به فرهنگ‌های دیگر علاقه‌مند هستند و عاشق چت برخط یا مکالمه‌ی تلفنی هستند. تجربه‌ی کار دفتری خیلی مفید خواهدبود، چون بیش‌تر زبان‌آموزان در محیط اداری کار می‌کنند. هم‌چنین به رایانه و اینترت پرسرعت خودتان نیز نیاز دارید. اگر دوزبانه هستید، این یک مزیت است.
 • چه باید بکنید: زبان‌آموزان در کشورهایی مانند ژاپن، کره، فرانسه، و آلمان به دنبال افراد انگلیسی‌ زبان هستند تا با آنها زبان کار کنند. جلساتی که روی موضوعاتی مانند گفت‌وگوهای حرفه‌ای کوتاه یا اداره‌ی یک جلسه متمرکز است (معلمان با جزییات نحوه‌ی آموزش هر موضوعی آشنا می‌شوند، و خودشان هم قبل از آغاز کار به مدت ۲ روز آموزش می‌بینند.). درس‌ها یا به‌ صورت تلفنی یا از طریق یک سرویس تماس تصویری زنده مانند اسکایپ ارائه می‌شود- گاهی این جلسات شب‌ها برگزار می‌شود، چون شما با زبان‌ آموزانی در منطقه‌های زبانی مختلف کار می‌کنید. شما باید متعهد شوید حداقل ۲۰ ساعت در هفته در زمان‌های مشخص کار کنید، و می‌توانید تا ۳۵ ساعت هم کار کنید.
 • چگونه آن را به‌دست بیاورید: Gofluent.com یک شرکت آموزش زبان انگلیسی است که با ۱۲ شرکت بزرگ دنیا کار می‌کند. هم‌چنین برای معلم‌های زبان انگلیسی شغل‌های دیگری هم وجود دارد، که ساختارمندتر هستند. به ISUS (iSpeakUSpeak.com) سری بزنید. هرچند مدرک آموزش زبان ایده‌آل خواهدبود، اما اگر مشتاق و در مکالمه ماهر هستید، می‌توانید درخواست کار در منزل بدهید.

۲) پرستار تلفنی

(این کار از معدود شغل‌هایی است که هنوز در کشور ما رواج ندارد)

 • برای چه کسانی عالی است: افرادی که مدرک پرستاری دارند.
 • چه باید بکنید: بیمه‌گرهای بیمه‌های سلامتی یا دیگر شرکت‌های مدیریت سلامت، از جمله هومانا، ایتنا، و گروه یونایتدهلث، پرستاران را از راه دور استخدام می‌کنند تا وظایفی مانند مدیریت پیگیری موردی، نظارت بر روند درمان، و آموزش بیمار را انجام دهند.
 • چگونه آن را به‌دست بیاورید: برای یافتن مقام شغلی مناسب‌تان، نیازمندی‌های سازمان‌های اصلی کاریابی را در حوزه‌ی پزشکی بررسی کنید. مراقب کلاه‌بردای باشید!

کار در منزل ۳: معلم آنلاین

 • برای چه کسانی عالی است: معلم‌هایی که برنامه‌ی زمانی مدرسه‌های عادی را نمی‌خواهند.
 • برای این کار در منزل چه باید بکنید: به جای این‌که در کلاس درس بایستید، از طریق اسکایپ یا در قالب جلسات درس ضبط‌ شده تدریس می‌کنید. تقاضا برای معلم در همه‌ی موضوعات، به ویژه موضوعات اصلی مانند زبان انگلیسی، تاریخ و علوم در حال افزایش است.
 • چگونه این کار را به‌ دست بیاورید: K۱۲ (k۱۲.com) و آکادمی‌کانکشنز را بررسی کنید (ConnectionsAcademy.com). هر دو سازمان بسته به محل زندگی‌تان، مزایای مختلفی ارائه می‌کنند، از جمله: بیمه‌ی درمانی، حساب‌های پس‌انداز بازنشستگی، مرخصی با حقوق. مانند هر شغل دیگری که در آن با بچه‌ها کار می‌کنید، سابقه و میزان رضایت کارفرمای قبلی‌تان بررسی می‌شود و مصاحبه هم خواهدداشت. هم‌چنین ممکن است برای تدریس در ایالتی که دانش‌آموزان سکونت دارند، لازم باشد گواهی بگیرید.

4) تدریس خصوصی مجازی

 • این کار برای چه کسانی عالی است : آدم‌هایی که فقط بازه‌های زمانی خاصی وقت آزاد دارند و در موضوعی دانش یا تخصص بالایی دارند، یا به یک زبان خارجی مسلط هستند.
 • چه باید بکنید : شما با دانش‌آموزی کار می‌کنید که به کمک اضافی نیاز دارد، معمولا به مدت نیم‌ساعت به‌صورت تلفنی یا از طریق اسکایپ.
 • چگونه این حرفه را به‌دست بیاورید: سیلوان لرنینگ (Tutoring.SylvanLearning.com)، Tutor.com ،TutorVista.com، و تیتورزیلا (Tutorzilla.com)، انواع مختلف شغل‌های تدریس خصوصی از راه دور را که وجود دارد، ارائه می‌دهند، و همه‌ی این‌ها میان دانش‌آموزان و معلم‌ها شهرت زیادی دارند. از آن‌جا که شما با بچه‌ها کار خواهیدکرد، می‌توانید قبل از استخدام انتظار بررسی سابقه‌تان را داشته‌باشید.

کار در منزل ۵: فروشنده‌ مستقیم

 • درآمد : بستگی به شرکت دارد، اما عموما ۲۰ تا ۳۵ درصد فروش را به عنوان حق‌العمل دریافت می‌کنید.
  این کار برای چه کسانی عالی هست: کسی که روحیه‌ی کارآفرینی و انرژی زیادی دارد، و عاشق ملاقات با آدم‌های جدید است.
 • چه باید بکنیم: شرکت‌های محصولات آرایشی آون یا مری کی را در نظر بگیرید- شما برای فروش اجناس شرکت دورهمی‌هایی برگزار می‌کنید، خواه این اجناس محصولات استحمام، وسایل باغبانی، کتاب یا نوشیدنی باشد. به مرور زمان، مجموعه‌ای از مشتریان می‌سازید.
 • چگونه این حرفه را به‌دست بیاورید: می‌توانید مستقیما به شرکت‌ها درخواست بدهید. معمولات نمایندگان شرکت‌ها برای شروع با سرمایه‌گذاری‌های کوچک آغاز می‌کند (این کاری درست و معقول است)، و گاهی پولی را برای کالای فروشی پرداخت می‌کنند، بعد از آن، می‌توانید هر اندازه می‌خواهید، کم یا زیاد، کار کنید و بر اساس میزان فروش‌تان سود کنید.

کار در منزل ۶: تهیه‌ و ارسال فیلم‌های چگونه انجام دهیم

تصویر تهیه‌ی و ارسال فیلم‌ها...برای کار در منزل
 • درآمد: ۱ تا ۲ دلار برای هر کلیک؛ پرداخت بستگی به تعداد بازدیدهای ویدیوتان دارد. بازدیدهای کلیپ‌های آموزشی در یوتیوب در محدوده‌ی ۲۰.۰۰۰ تا ۳۰.۰۰۰ و بالاتر است.
 • برای این کار فوق العاده چه باید بکنیم: آیا آدم‌ها از شما راز پختن پای‌‌تان، یا نحوه‌ی درست کردن حلقه‌ گل را می‌پرسند؟ کیمبرلی لاوسن، مالک OoLaLuxe.net، کسی که ویدیوهای آموزش مد و زیبایی ساخته‌است، می‌گوید: “همه‌ی آدم‌ها در انجام کاری مهارت دارند، یا سرگرمی‌ای دارند که از آن لذت می‌برند. می‌توان این را به آسانی تبدیل به سود کرد.” به سادگی یک حساب کاربری رایگان در یوتیوب ایجاد کنید. سپس با استفاده از یک گوشی هوشمند یا دوربین دیجیتال، توضیح دهید چگونه کار جادویی‌تان را انجام می‌دهید و آن را ضبط کنید. (اگر در استفاده از فناوری ذکاوت بیش‌تری دارید یا در خانه‌تان یک نوجوان فیلم‌ساز رو به رشد دارید، می‌توانید از نرم‌افزارهای رایانه‌ای مانند Windows Movie Maker برای ساختن یک ویدیوی جذاب‌تر استفاده کنید.) لاوسن می‌گوید:

هنگامی که ویدیو را در یوتیوب بارگذاری کردید، در برنامه‌ی پارتنر یوتیوب عضو شوید.” به این طریق یوتیوب درون ویدیوتان یا کنارش تبلیغاتی قرار می‌دهد، و شما از خود تبلیغات، بازدیدهای ویدیو، و لینک‌هایی که پست‌تان به وبگاه های دیگر دارد، پول در می‌آورید. لاوسن می‌گوید: نکته‌ کلیدی این است که اطلاعات را در ویدیوتان به نحوی منحصر به‌فرد ارائه کنید”، به‌ویژه اگر در رابطه با همان موضوع ویدیوهای زیادی موجود است.

 • چگونه آن را به‌دست بیاورید: اگر ویدیو را با گوشی‌تان ضبط می‌کنید، افزاره (اپلیکیشن) یوتیوب را باز کنید و “send” را بزنید. اگر با رایانه بارگذاری می‌کنید، به وب‌گاه یوتیوب بروید و دکمه‌ی “upload” را در گوشه‌ی بالا سمت راست صفحه‌نمایش بزنید. جایی را خواهیددید که باید ویدیو را به آن درگ کنید (بکشید). برای عضویت در برنامه‌ی پارتنر، روی setting یوتیوب کلیک کنید، دایره‌ی کنار “Allow Advertisement” را تیک بزنید، سپس روی “View Additional Features” کلیک کنید. در صفحه‌ی کسب درآمد یوتیوب، تنظیمات لازم را انجام دهید. عموما، قبل از که پولی دریافت کنید باید به یک حداقل برسید، و یوتیوب ماهانه پرداخت می‌کند اگر در یک ماه به اندازه‌ی کافی پول درنیاورید، تسویه‌ی حساب به تعویق می‌افتد.
کار در منزل ۷: نماینده‌ خدمات مشتری
 • این نمونه کار در منزل برای چه کسانی عالیه: آدم‌های مردمی، صبور، و بخشنده، که می‌توانند هم‌زمان هم با تلفن صحبت کنند و هم با رایانه کار کنند.
 • چه باید بکنید: شرکت‌ها به دنبال کارکنانی با قابلیت‌های صحبت کردن عالی و مهارت‌های رایانه‌ای قوی هستند تا به مشتریان کمک کنند سایز مناسب را پیدا کنند، سفارش را ثبت کنند، یا یک مناقشه را حل کنند. مقام‌های شغلی تمام‌وقت و نیمه‌وقت، هر دو وجود دارد و عموما از شما خواسته می‌شود یک بازه‌ی زمانی ۴ ساعته را به آن اختصاص دهید.
 • چگونه آن را به‌دست بیاورید: با وجود شرکت‌هایی از قبیل اسپیگل، هیلتون، بست وسترن، ‌اچ‌اس‌ان، ۸۰۰-۱ فالوئر و بسیاری از شرکت‌های دیگر که نمایندگانی را از خانه به کار می‌گیرند، خدمات مشتری بزرگ‌ترین حوزه برای کار در خانه است. در شرکت‌هایی که در حال جذب نیرو هستند، مانند آلپاین اکسس، وی‌آی‌پی‌دسک، لیو اُپس، و کانورجیس، فرم پر کنید. همه‌ی این شرکت‌ها سازمان‌هایی را که از طریق آنها نیرو جذب می‌کنند، به دقت بررسی می‌کنند. اگر به مزایا احتیاج دارید، شرکت‌هایی را جست‌وجو کنید که شما را به عنوان کارمند استخدام می‌کنند، نه پیمان‌کار مستقل (آلپاین اکسس، وی‌ای‌پی‌دسک، کانورجیس این کار را می‌کنند). اگر پیمان‌کار هستید، ممکن است از شما بخواهند هزینه کمی را (بین ۱۵ تا ۳۵ دلار) برای بررسی سابقه‌تان بپردازید. هرچند این هزینه می‌تواند نشانه‌ی کلاه‌برداری باشد، اما پیمان‌کارهای مستقل مسئول مخارج خودشان هستند.

کار در منزل ۸: شرکت‌کننده در نظرسنجی

تصویر شرکت‌کننده در نظرسنجی

 • برای این نمونه کار در منزل چه باید بکنید: یک پرسش‌نامه‌ دریافت می‌کنید، سوال‌هایی را درباره‌ی عادات خرید یا بازبینی یک محصول پاسخ می‌دهید. معمولا دریافت‌تان به‌صورت نقدی است (پرداخت الکترونیکی یا ارسال چک) یا امتیازهایی است که در ازای آن کارت هدیه دریافت می‌کنید.
 • چگونه این شغل را به‌دست بیاورید: به شرکت‌هایی از قبیل DarwinsData.com ،PineconeResearch.com و PaidViewpoint.com سر بزنید. (نظرسنجی و کسب درآمد را در اینترنت جست‌وجو کنید) سپس در هر تعداد وب‌گاه که می‌توانید، عضو شوید. این وبگاه‌ها هنگام برگزاری نظر‌سنجی‌هایی که به گونه‌ جمعیتی شما مربوط می‌شود، با شما تماس می‌گیرند. یک توصیه‌ مهم: در جایی که هزینه‌ عضویت دارد، شماره‌ امنیت اجتماعی یا اطلاعات بانکی‌تان را از شما می‌خواهد، یا پرداخت آن مبهم است، ثبت نام نکنید.
۹) امتحان‌کننده‌ وبگاه
 • چه باید بکنید : بسیاری از شرکت‌ها به امتحان‌کنندگان برخط پول می‌دهند تا مطمئن شوند استفاده از وب‌گاه‌ها و یافتن مطالب در آنها آسان است. آنا ترمن، بنیان‌گذار RealwaysToEarnMoneyOnline.com است، وب‌گاهی که بیش از ۵۰۰ فرصت کار برخط را بازبینی کرده‌ است. او می‌گوید: “شما اساسا دستورالعمل‌های داده‌شده را دنبال می‌کنید تا وب‌گاه‌ها را بررسی کنید. این کار معمولا برای هر بار امتحان وبگاه فقط حدود ۱۵ دقیقه طول می‌کشد.” ترمن پیشنهاد می‌کند در ۱۰ تا ۱۲ شرکت مختلف ثبت نام کنید، چون اولویت مشارکت در چنین فرصت‌هایی برای امتحان وب‌گاه‌ها، با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده‌اند. ترمن می‌گوید: “آدم‌هایی هستند که با اطلاع کامل از این امتحان‌ها ماهی ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار پول در می‌آورند.”
 • چگونه این کار را به‌دست بیاورید: با وب‌گاه‌هایی مانند UserTesting.com، YouEye.com، و Userlytics.com شروع کنید. در شرکت‌های مختلف ثبت نام کنید تا وب‌گاه‌های بیش‌تری را امتحان کنید. هنگامی که در سامانه قرار بگیرید، در هنگام نیاز به امتحان یک وب‌گاه، ایمیل دریافت می‌کنید، و اگر جز نخستین کسانی باشید که پاسخ می‌دهند، انتظار داشته‌باشید که ۱۵ تا ۲۰ دقیقه برای انجام این کار وقت بگذارید. امتحان بسیاری از وب‌گاه مستلزم میکروفون یا وب‌کم است، که بیشتر لپ‌تاپ‌ها دارند- اما اگر لازم است این‌ها را بخرید، گران نیستند. وب‌گاه‌های امتحان‌کننده عموما دستمزد را در عرض یک یا دو هفته، از طریق پرداخت الکترونیکی پرداخت می‌کنند.
کار در منزل ۱۰: ارزیاب موتور جست‌وجو
 • برای چه کسانی عالی است: انگلیسی‌ زبان‌هایی که در زمینه‌ی فیلم و موسیقی به‌روز هستند، و کسانی که با فرهنگ‌های دیگر آشنایی دارند.
 • چه باید بکنیم: شرکت‌هایی مانند گوگل و یاهو به شما اطلاعاتی برای جست‌وجو می‌دهند و شما به آنها می‌گویید نتایج‌شان تا چه حد با آن‌چه جست‌وجو کرده‌اید هم‌خوانی دارد. آیا جست‌وجوی لیدی آنتبلوم وب‌گاه‌هایی مرتبط با گروه موسیقی را نمایش می‌دهد یا اطلاعات مربوط به دوره‌ی قبل از جنگ داخلی؟ مثلا اگر اهل کشورهای امریکای لاتین هستید، ممکن است از شما بخواهند طوری جست‌وجو کنید که یک اسپانیایی به زبان انگلیسی جست‌وجو می‌کند. این شغل معمولا ۱۰ تا ۲۵ ساعت در هفته است.
 • چگونه این کار را به‌دست بیاورید: بیشتر شرکتها از طریق سازمان‌هایی مانند لیپ فورس ات هوم (LeapforceAtHome.com) و اپن بولتر هیل (AppenButlerhill.com) استخدام می‌کنند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید:

امتیاز کاربر: 3.27 ( 3 نتایج)
منبع
ایده و خلاقیت
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
0
  0
  سبد خرید
  Your cart is emptyReturn to Shop